Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis utkání KP U15 - podzim

III. kolo - sobota 05.09.20 (9.30 hodin)

SK Semily/Lomnice - FK ARSENAL ČL  0:4

Branky: Bednář 2, Přáda, Brestič

------------------------------------------------------------------------------------------------------

XIII. kolo - středa 09.09.20 (15.30 hodin)

FK ARSENAL ČL - SK Jilemnice/Roztoky 3:1

Branky: Jandík 2, Přáda

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

IV. kolo - sobota 12.09.20 (9.30 hodin)

FK ARSENAL ČL - SK VTJ RAPID Liberec   1:4

Branky: Přáda

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

V. kolo - sobota 19.09.20 (9.30 hodin)

TJ Lokomotiva Česká Lípa - FK ARSENAL ČL   0:14

Branky: Heřmánek 4, Brestič 3, Přáda 3, Košta 2, Jandík, Benda

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

XIV. kolo - středa 23.09.20 (17 hodin)

TJ Sokol Ruprechtice - FK ARSENAL ČL  3:7

Branky: Brestič 4, Jandáč 2, Jandík

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

VI. kolo - neděle 27.09.20 (14 hodin)

FK ARSENAL ČL - TJ Sokol Doubí   5:2

Branky: Heřmánek 2, Rývora, Jandík, vlastní

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

VII. kolo - sobota 03.10.20 (9.30 hodin)

FK ARSENAL ČL - FK SLOVAN Hrádek nad Nisou 1910   3:2

Branky: Košta, Charvát, Bednář

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

XV. kolo - středa 07.10.20 (16.30 hodin)

FK ARSENAL ČL - FC Nový Bor   12:1

Branky: Košta 4, Bednář 2, Přáda 2, Jandík, Charvát, Chaloupka, Pechr

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

VIII. kolo - sobota 10.10.20 (9.30 hodin)

FK Železný Brod - FK ARSENAL ČL  1:0

Branky: 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

IX. kolo - sobota 17.10.20 (9.30 hodin)

FK ARSENAL ČL - FK Turnov  :

Branky: 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

I. kolo - středa 28.10.20 (9.30 hodin)

FK Stráž pod Ralskem - FK ARSENAL ČL  :

Branky: 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

XI. kolo - sobota 31.10.20 (9.30 hodin)

FK ARSENAL ČL - FK Sedmihorky  :

Branky: 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

XII. kolo - sobota 07.11.20 (9.30 hodin)

Fotbalová akademie Jablonec n. N. - FK ARSENAL ČL  :

Branky: 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

II. kolo - sobota 14.11.20 (9.30 hodin)

FK ARSENAL ČL - TJ Velké Hamry/Desná   :

Branky: